• Ortodonti

  Ortodonti; dişler ve yüzdeki düzensizliklerin (maloklüzyon) teşhisi, önlenmesi ve tedavisiyle ilgilenen diş hekimliği dalıdır. Ortodonti kelimesi, Yunanca’da ortho “düzgün” ve odons “diş” kelimelerinden oluşmaktadır. Kelime anlamı olarak düzgün diş anlamına gelse de ortodonti, yüz ve çenelerin gelişim bozukluklarının düzeltilmesini de amaçlar. Ortodontik tedavinin ana amacı iyi bir kapanıştır. Bu da düzgün olarak sıralanmış dişlerin karşı Continue Reading

  Devamı...
 • Gülüş Tasarımı

  Dişlerdeki renk ve şekil bozuklukları bireyde psikolojik rahatsızlıklara kadar varan problemlere neden olabilir. Diş hekimliğinde estetik ve restoratif maddelerin gelişmesiyle pek çok şekil, renk ve pozisyon bozuklukları rahatlıkla çözümlenebilmektedir. Gülüş Tasarımı işte burada çok önemli bir işlevi üstlenmektedir. Gülüş Tasarımı Nedir? Gülüş tasarımı, hekimlik ve sanatın birlikte uygulanarak, size özel ideal gülüşünüzü yenilemektir. Sizin birtakım Continue Reading

  Devamı...
 • Estetik Dişhekimliği

  Restoratif ve Estetik Diş Hekimliği, kişilerin sağlıklı ve estetik bir ağıza kavuşmasını sağlar. Restoratif ve Estetik Diş Hekimliği; diş çürüklerinin, aşınmış dişlerin, renkleşmiş dişlerin (Beyazlatma), hassas dişlerin, aralıklı dişlerin, kırık dişlerin, şekil, doku ve form bozukluğu olan dişlerin, hafif çapraşıklıkların tedavisini gerçekleştirir. Bu tedaviler için ışıklı beyaz dolgulardan, porselen dolgular (inley-onley), fiber uygulamalarından, beyazlatma yöntemlerinden, Continue Reading

  Devamı...
 • İmplant

  İMPLANT (Vida diş) uygulaması, çekilmiş bir dişin yerine uygulanabilecek en sağlıklı tedavi yöntemidir. Çene kemiğine daimi olarak yerleştirilen titanyumdan yapılmış vidalardır. İmplant yapay bir diş köküne benzetilebilir. Ne Zaman Uygulanır? İmplantlar tek bir diş eksikliğinde uygulanabildiği gibi; tamamen dişsiz ağızlara da uygulanabilir. Bu uygulama için ideal zaman diş çekiminden sonraki 2 – 6 ay arasındadır. Continue Reading

  Devamı...
 • Protez Tedavisi

  Protetik diş tedavisi estetik nedenlerle veya diş kayıplarına bağlı olarak estetik, fonksiyon, fonasyonu rehabilite etmek ve kalan dokuların sağlıklarını koruma amacına yönelik bir tedavi şeklidir. Dişleri ve dişlerle ilgili kısımları içeren yapay aygıtlara Diş Protezleri denir. Protezler sabit ve hareketli protezler olmak üzere ikiye ayrılımaktadır. Sabit Protezler; doğal dişlerden destek alınarak ve onların üzerlerinde yapılan Continue Reading

  Devamı...

Kullanım Koşulları

 • Aşağıda listelenen kullanım koşulları Özel Kent İzmir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği`ne ait tüm siteler için geçerlidir. Web sitelerimiz ziyaret edildiğinde sitelerimizde yer alan kullanım koşulları incelenmelidir.
 • Başta ana alan adımız https://kentizmirdis.com olmak üzere polikliniğimize ait değişik dillerde yayın yapan bütün sitelerimizde yer alan tüm bilgiler ve yapılan yönlendirmelerdeki tüm linkler tamamen ziyaretçiye bilgi vermek amacıyla kullanıcıya sunulmuştur ve yayınlanan bilgilerde hiçbir şekilde ticari amaç gütmeksizin yayınlanmaktadır.
 • Web sitelerimizde bulunan bilgileri güncellemek, değiştirmek, çıkarmak veya düzenlemek gibi işlerin yapılması polikliniğimize ait olup, bu konudaki tüm haklara sahiptir.
 • Web sitelerimizdeki bilgilerin güncellemesi sırasında olabilecek muhtemel yanlışlık, eksiklik ya da değişiklikten dolayı oluşacak hiçbir durum polikliniğimizi yükümlülük altına sokamaz. Oluşabilecek sıkıntıların giderilmesi Özel Kent İzmir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği sorumluluğu altındadır.
 • Web sitelerimizde kullanılan bazı ifadeler ileriye yönelik olduğu için çeşitli farkındalıklar ve belirsizlikler içermesi mümkündür.
 • Hastanemize ait web sitelerine erişimde bulunan kişi ya da kişiler Kullanım Koşulları`nın en son halini kabul etmiş olmaktadır ve ilgili web sitelerindeki ziyaretçiler, sitede bulunan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ile ilgili tüm sorumluluklara sahiptir.
 • Web sitelerimizde yer alan bilgiler hiçbir zaman hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz.
 • Web sitelerimizin içeriği kişisel teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilemez.
 • Web sitelerimizde veya bağlantılı linklerimizde verilen tüm tıbbi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır.
 • Online ortamlarda polikliniğimiz tarafından yayınlanan verilerin hiçbirisi kopya edilemez, dağıtılamaz, çeşitli alt lisansla değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz ve ticari bir amaçla kullanılamaz ve kullandırılamaz.
 • Sitelerimizdeki herhangi bir materyalin imzasız ve izinsiz kullanımı kopyalama yasaları, ticari yasalar, güvenlik ve tanıtım yasaları ve iletişim kanunları ve statülerini içerir.
 • Polikliniğimize ait online ortamlarımızda yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.
 • Polikliniğimizin sponsorluk ettiği marka ya da markaları onayladığı anlaşılmamalıdır.
 • Özel Kent İzmir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği web sitelerinde yayınlanan bilgiler doğrultusunda her türlü karar ve sorumluluk ziyaretçilerdedir ve oluşabilecek ya da oluşmuş zarar veya kayıplardan hiçbir şekilde polikliniğimiz sorumlu değildir.
 • Web sitelerimizde yer alan bilgiler hiçbir şekilde kullanıcıya bir taahhüt içermemektedir.
 • Kullanıcılar web sitelerimizde bulunan Online Hizmetler ve İletişim Formları dışında tüm bölümleri kişisel bilgilerini vermeden diledikleri sıklıkta ziyaret edebilir, gerekli açıklamaları okuyabilirler. Online Hizmetler bölümlerini kullanabilmeleri için (gerekli olduğu için) istenen kişisel bilgileri doğru ve eksiksiz olarak vermeleri gerekmektedir. Web sayfalarımızda verilen özel bilgiler hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmaz.
 • Web sitelerimizde yer alan İletişim Formları vasıtası ile polikliniğimiz ile paylaşmış olduğunuz iletişim (telefon ve e-posta) bilgileri Özel Kent İzmir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği ve/veya yetkilendirdiği çözüm ortakları aracılığı ile istemiş olduğunuz bilginin size ulaştırılması için kullanılabilir.
 • Polikliniğimize ait web sayfalarında vermiş olduğunuz bilgiler size daha kısa sürede ulaşmamızı sağlamak ve sizleri bilgilendirmek amacıyla kullanılacaktır.
 • Sitemizi ziyaret eden ziyaretçilerin isimsiz olarak IP adresleri kayıt altına alınmaktadır.
 • Site ile ilgili şikâyet, öneri, bilgi içerikli taleplerinizi kentizmirdis[at]gmail.com e-posta adresine iletebilirsiniz.
 • Polikliniğimize ait internet siteleri başka internet sitelerine de bağlantılarda bulunabilir. Polikliniğimiz bağlantı yaptığı diğer sitelerin gizlilik ve güvenlik politikaları ve içeriklerinden sorumlu değildir.
 • Web sitelerimizde bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo, v.b. gibi) telif hakkı Özel Kent İzmir Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği`ne aittir. Polikliniğimizin izni olmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz.